Budynek zaplecza sportowego wraz z infrastrukturą techniczną w Kawicach

W fotorelacji przedstawiamy postępy w realizacji. Czas jaki potrzebowaliśmy od momentu rozpoczęcia montażu do etapu obecnie przedstawionego na zdjęciach, to zaledwie dwa miesiące.

Rozpoczęliśmy prace dla Gminy Prochowice.

Zamówienie obejmuje kompleksowe wybudowanie obiektu do obsługi terenu sportowego w Kawicach składającego się z budynku szatniowego z zapleczem administracyjnym o powierzchni użytkowej ok. 136,34 m2.

Budynek został zaprojektowany w technologii szkieletowej jako wolnostojący, parterowy i niepodpiwniczony o zwartej bryle.

W skład pomieszczeń budynku wchodzą: strefa wejściowa i komunikacyjna, dwie szatnie dla sportowców z zapleczem sanitarnym, szatnia dla sędziów, pomieszczenia administracyjno-socjalne, pomieszczenia magazynowo-gospodarcze, pomieszczenia techniczne, toalety dla kibiców. Budynek wyposażony w instalacje elektryczne, instalacje sanitarne (wody, kanalizacji sanitarnej i deszczowej), instalacje wentylacji mechanicznej.

W ramach zagospodarowania terenu zostaną wykonane dojścia i dojazdy do budynku o pow. ok. 2 312,3 m2, przyłącza do sieci elektroenergetycznej, wody i kanalizacji sanitarnej, zieleń uporządkowana o pow. ok. 4 036,94 m2, zbiornik retencyjny na wodę deszczową (pow. 60,76 m2), ogrodzenie terenu. Łączna powierzchnia terenu objęta budową ok. 6772,8 m2.

Chcieliśmy zwrócić Państwa uwagę, że coraz więcej Gmin i instytucji publicznych decyduje się na budowę obiektów w technologii szkieletowej prefabrykowanej, która pozwala zarówno zaoszczędzić czas potrzebny do wybudowania obiektu jak i znacząco obniża koszty jego użytkowania w stosunku do budowy technologią murowaną.

Poniżej krótka fotorelacja z dotychczasowych prac. W miarę postępów będziemy publikować kolejne zdjęcia.

Translate »